Garden Office

Marmara forum Garden Office projesi, Avrupa’nın lider proje geliştiricisi Multi Corporation’un tecrübesi ile Multi Development Türkiye’nin, İstanbul’da ofis kiralamak isteyen kuruluşlara yaptığı cazip bir iş merkezi projesidir.

Şehrin ortasında, kolay ulaşılabilir bir konum, İstanbul’un en nitelikli alışveriş ve yaşam merkezi Marmara Forum’la iç içe Etkileyici mimari tasarım.
İç bahçeler ve yeşil avlularla artan çalışma motivasyonu Verimli alan kullanımı Yüksek standartlarda ofis seçenekleri cazip fiyatlarla Kurumsal beklentilerin karşılığını veren alt yapı donanımı Uluslararası düzeyde profesyonel yönetim anlayışı Konusunda uzman çözüm ortakları.

Bu teklif, iş dünyasında bir devrim yaratıyor
Ofis kavramını değiştiren Garden Office,
Türkiye’de geleceği gören kurumların
ihtiyaçlarını tüm bu özelliklerle bir araya
getiriyor;

Bu teklifi kabul etmek için o kadar çok nedeniniz var ki

Çok yönlü ulaşım keyfi yaşamak için!

Şehrin ortasında, kara, deniz ve hava ulaşımıyla
eşsiz ve merkezi konumda yer alıyor
Atatürk Havalimanı
Deniz Otobüsü İskelesi
Banliyo tren istasyonu
Hafif raylı sistem
E5 otoyolu
TEM otoyolu
gibi farklı ulaşım alternatiflerine yakınlığı ile sizi
her yere kolayca ulaştırıyor.

Mimari farklılığı yaşamak için!
Daha ilk bakışta çarpıcı mimarisiyle etkiliyor, farklılığını hissettiriyor. 5 ana ofis katında yaklaşık 30.000 m2 alana yayılan, her ayrıntısı düşünülmüş A sınıfı yatay ofis kavramıyla biçimlenen işlevsel alanlar, çepeçevre yeşilliklerle donatılmış avlulara açılıyor
Benzersiz tasarım, eşsiz bir sinerji yaratıyor. 

Doğayı içselleştiriyor Geleneksel avlu mimarisinin işlevselliğinden yararlanıyor.
Yeşil, aydınlık, ferah iç çevre düzenlemesiyle, avlularındaki kafeleriyle çalışanların motivasyonunu ve iş verimini artırıyor.

Motivasyonu ve iş verimini artırmak için!

Sıradışı standartları, her metrekaresi işlevsel alanlarıyla beklentilerin üzerinde bir konfor anlayışına imza atıyor. En yeni inşaat teknolojileri kullanılarak hazırlanan alt yapısı, verimli ofis alanları, yüksek standartları ve cazip kiralama koşullarıyla Garden Office, kurumsal beklentilerinizin tam karşılığını veriyor.

Kurumsal beklentilerinizin tam karşılığını almak için!

Sosyal hayatla iç içe olmak için!

Garden Office, 300 mağazasıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri Marmara Forum’la aynı alanda
Marmara Forum, ulusal ve uluslararası mağazaları, sosyal yaşam alanları, restoran ve kafeleriyle Garden Office çalışanlarının sosyal hayatını zenginleştiriyor, keyifli bir çalışma ortamı sunuyor.
Türkiye’de ilk kez yer alacak uluslararası markalar Türkiye’nin en büyük hipermarketi Uluslararası standartlarda 60 restoran ve kafe.
Geleneksel alışveriş kültürü “Pazar yeri” konsepti Avrupa’nın en büyük sinema salonu &■8211; 16 ekran, Spor kompleksi, Deniz manzaralı yeme içme alanları
Dev bowling salonu, Çocuk eğlence merkezi

İş dünyasında isabetli kararlarıyla tanınan ve her şeyi bilmek isteyenler için teknik ayrıntılar:

Yapı :
8 x 16 m kolon aralıkları sayesinde geniş, kolonsuz alanlar, Yaklaşık 1,60 m cephe akslar ile farklı yerleşim konseptlerine uygun, 3 m net kat yüksekliği (asma tavan ve yükseltilmiş döşeme için uygun) 3,50 kN/m2 maksimum yük.

Ofis Alanları :
Tek kat üstünde 200 m2’den 6.000 m2’ye varan geniş kullanım alanlarıyla yatay ofis anlayışı. Ofis katları shell&core olmak üzere iç dekorasyona hazır teslim edilmektedir.

Çalışma konforu arayanlar için!

Ortak Alanlar :
Avlu ve ana resepsiyonu çevreleyen 2 ofis bölümüyle tasarlanmış aydınlık çalışma ortamları. Farklı temalı 4 ortak bahçe alanı.
Ortak alanlarda genel kullanım için oluşturulmuş toplantı salonları, kafeterya ve ek hizmet odaları. Karayoluna rahat ulaşım imkânı sağlayan 2. giriş.
Farklı noktalarda her biri 1.000 kg toplam. 7 adet şahıs asansörü (13 kişilik). Geniş servis alanlı 1.000 kg kapasiteli 2 adet yük asansörü. 50 m2 ofis alanı başına 1 otopark.

Teknik Özellikler :
4 mevsim konforu için 4 borulu fan–coil, soğutma ve ısıtma sistemi. Kişi başına saatte yaklaşık 50 m3 temiz hava sağlayan merkezi havalandırma sistemi (saatte yaklaşık 2 kez hava değişimi).
Yüksek yalıtımlı ve güneş kırıcı özelliklere sahip özel cam cepheler.
Güneş kırıcılarla donatılmış güney cepheler.
Full entegre ve güvenlik merkezinden kontrollü bina yönetim sistemi.
Yangın ihbarlı ve bina sistemiyle entegre sprinkler sistemi.
%100 jeneratör yedekleme, 4.000 kVA jeneratör kapasitesi.

AREA emlak profesyonellerinden oluşan bağımsız özel bir kurum. Uluslararası emlak sektöründeki deneyimiyle sermaye piyasalarında ileri derecede uzmanlık gibi az bulunan bir bileşime sahip. AREA yatırımlarını çekici bir maliyet temelinde gerçekleştirerek ortaya çıkan değerin rasyonel bir yönetimle arttırılabileceği durumlar yaratır. Çoğunlukla, borsadışı işlem akışına mükemmel erişime sahip başka şirketlerle ortaklıklar kurarak yatırımlarını gerçekleştirir.
Kurumsal olarak kendini kanıtlamış yerel ortaklarla birlikte değer yaratmayı sürdürüyor.

“Marmara Forum Garden Ofis, mükemmel bağlantılara sahip, en ileri tekniklerle üretilmiş A sınıfı bir binada geniş, verimli katlar ve otopark sunuyor. E5 üzerindeki harika konumumuz hem uluslararası havalimanına, hem de şehir merkezine kolayca ulaşım sağlıyor. İstanbul’un batısında kurumsal kalitede ofis alanlarına ihtiyaç duyulması, yerel ve uluslararası kiracıların yeniden artan ilgisinden cesaret alıyoruz.”

Multi Development Türkiye
Area Property Partners
Hulusi Belgü
İcra Kurulu Başkanı / CEO
Andrea Orlandi
Direktör / Director

1994 yılında kurulan ve ticari gayrimenkul hizmetleri alanında uzmanlaşan Kuzeybatı Gayrimenkul, 2006’dan bu yana Savills Commercial’in Türkiye’deki uluslararası iş ortağıdır.
Avrupa’nın lider proje geliştiricisi Multi Corporation’un Türkiye ofisi Multi Development
Türkiye ile dünyanın önde gelen emlak yatırımcılarından Area Property Partners’ın projesi
olan Garden Office, tüm kiracılarına sorunsuz ofisler ve kolay yerleşim olanaklarını en
ekonomik şartlarda sunuyor.

Kuzeybatı – Savills
Jones Lang LaSalle, dünya çapındaki tüm önemli ticari merkezlerde ofisi bulunan, uluslar arası gayrimenkul danışmanıdır. Şirketimiz, yaklaşık 60 kişilik personeli bulunan İstanbul ofisinden, 15 seneden fazla deneyimi ile Türkiye genelinde gayrimenkul sahiplerine, kiracılara ve geliştiricilere değer katmaktadır. Şirket, perakende ve ofis sektörlerinde uzmanlaşmış ticari gayrimenkullerin tüm cephelerine hizmet sunar.

“Garden Office, “mükemmel erişebilirliği, uygun kiraları, düşük bakım maliyetleri, geniş
ofis katları ve sunulan üstün olanaklar ile modern işletmeler için kusursuz ofis çözümü
sunuyor.”

Jones Lang LaSalle
Avi Alkaş
Başkan / Chairman
Murat Ergin
Genel Müdür / General Manager
Tabanlıoğlu Mimarlık 1990 yılında Murat Tabanlıoğlu tarafından, Dr. Hayati Tabanlıoğlu ile birlikte, İstanbul’da kuruldu.
1995 yılında Melkan Gürsel Tabanlıoğlu gruba katıldı. Projeleri geniş bir yelpazede farklı yapıları içeren Tabanlıoğlu Mimarlık yüzden fazla çalışanıyla ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok ödüle değer bulundu, BD World Architecture’ın 2009 yılı ilk 100 listesinde 79.uncu sırada yer aldı.

Garden Office şehrin ana ulaşım arterleriyle çevrelenmiş olması, boyutları, görünürlüğü ve
şeffaflığı sayesinde hem fiziksel bağlantısı hem de görünüş olarak kentle bütünleşiyor. Az
katlı yapıda, iç mekanlarda kazanılan yeşil peyzaj alanları ve çalışanlarını biraraya getiren
avlularla, uluslararası ve yerel şirketler için esnek mekanlar, interaktif bir iş ortamı
yaratılıyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık Tabanlıoğlu Architects
Murat Tabanlıoğlu &■8211; Melkan Tabanlıoğlu
Mimar / Architect &■8211; Mimar / Architect

Avrupa’nın gayrimenkul sektörü lideri Multi Corporation’nın Türkiye ofisi olan Multi Development Türkiye, alışveriş merkezleri, ofisler ve konutu da içeren çok amaçlı projeler geliştiriyor, bu projelere yatırım yapıyor ve yönetiyor. Genel merkezi Hollanda’da bulunan ve Almanya, Fransa, İspanya, İtalya gibi 14 Avrupa ülkesinde faaliyet gösteren Multi’nin
projeleri yenilikçi doğaları, mimari kalitesi ve kent tasarımına duyarlılığı ile uluslarası standartlar taşıyor.

Uluslararası arenada mimari çözümleri, inşaat kalitesi ve kent tasarımına duyarlılığı ile tanınan Multi projelerine bir yenisini daha ekliyoruz. İstanbul’da, diğer ofis projelerinden farklı bir mimaride, yeşillikler içinde, çalışanların motivasyonunu artırmaya yönelik fonksiyonlarıyla iddialı bir ofis projesi sunuyoruz.
Multi olarak Türkiye’deki ilk ofis projemiz olacak olan Garden Office’in mimari projesi Tabanlıoğlu tarafından hazırlandı. Yatay ofis anlayışıyla, verimli alan kullanımına imkan sağlayan Garden Office, yüksek standartlarda alt yapı donanımıyla pek çok firma için kaçırılmayacak bir fırsat. Toplu taşıma araçlarıyla çalışanların rahatlıkla ulaşabileceği bir konumda yer alan Garden Office, İstanbul’un en nitelikli alışveriş merkezlerinden biri olan
Marmara Forum’la yanyana bulunması dolayısıyla sosyal hayatla içiçe bir ortam sunuyor.

Bu yazı AVM Hakkında Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Garden Office için 2 cevap

  1. Çelik Hasır der ki:

    M2 fiyatları oranın ne kadar cazip olmadığını gösterecektir. Şu anda internet vasıtası ile ofisin nerede olduğu pek önemli değil !!

    http://www.celikhasirfiyatlari.com

  2. Group Enerji der ki:

    fiyatlar ve masraflarda çok önemli, otopark gibi yan faydalar nelerdir daha çok önemli

    http://www.groupenerji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.