Bolulu Hasan Usta

Bolulu Hasan Usta Marmara Forum AVM de hizmetinizde. Marmara Forum yiyecek içecek katında bulunan Bolulu Hasan Usta tatlılarını, dondurmalarını ve diğer tüm lezzetlerini tadmak için işte size fırsat.

Sektörün lideri olma özelliğini elinde bulunduran Bolulu Hasan Usta Süt Tatlıları 135 şubesi ile Türkiyede ve Kıbrısta sadece Sütlü Tatlı ve geleneksel lezzetlerden Ekmek Kadayıfı, Şekerpare ve Aşure ayrıca Dondurmalarıyla su, soda ve limonata dışında içecek dahi satmayarak uzmanlığının dışına çıkmadan tam bir muhallebici formatıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

BHU, Türkiyenin İlk Muhallebi Fabrikası, İlk Uzun Ömürlü Paket Muhallebi, İlk Paket İçi Kase Muhallebi, ISO 9001-22000 Kalite Yönetim Belgelerine Sahip İlk Muhallebici, İlk Yurtdışı Muhallebi İhracatı gibi, ünvanlara imza atmıştır. Tüm tatlı ve dondurmalarında hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadığı için çocuk ve hatta bebek müşterilere de hitab etmektedir.

1982 tarihinden beri -Doğru Kişi Doğru Yer- temel prensibi ile hareket eden Bolulu Hasan Usta, Engin Tecrübe, Bilgi-Birikim ve Vizyonu ile franchise vermeye devam etmekte olup, bir şubesi de Marmara Forum AVM 3.kattadır.

Marmara Forum Bolulu Hasan Usta
Mağazası Kampanya Bilgileri:

■ Yeni ve özel tadlar.

Marmara Forum Bolulu Hasan Usta
Nerede? Adres ve Telefon Bilgisi:
 
 
 
 
 

Kat : 3.Kat
Tel : 0212 466 64 65
Web Sitesi : www.bhu.com.tr

 

Bu yazı Restoranlar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.